Onat Onater

Genel Müdür

Tevfik Onur Onater

Ticari İşler Direktörü

Onur Cangır

Genel Müdür Yardımcısı

Duygu Buluş

Satış & Pazarlama Müdürü duygu@yemvit.com.tr

Gizem Kutluay

Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi gizem@yemvit.com.tr

Abdullah Özdemir

Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi abdullah@yemvit.com.tr

Tugay Güler

Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi tugay@yemvit.com.tr

Gafur Yunusov

İhracat Sorumlusu yunusov@yemvit.com.tr

Dr. Bahadır Soyudal, PhD

Teknik Müdür bahadir@yemvit.com.tr

Berna Kutluk

Kalite Müdürü berna@yemvit.com.tr

Damla Okatan

Formülasyon Sorumlusu damla@yemvit.com.tr

Cenk Yıldız

Fabrika Müdürü cenk@yemvit.com.tr

Murat Bulguroğlu

Üretim Müdürü murat@yemvit.com.tr

Sezgin Seçkin

Üretim Sorumlusu sezgin@yemvit.com.tr

Sercan Mutçalı

Depo Sorumlusu sercan@yemvit.com.tr

Ersin Cirit

Sevkiyat Sorumlusu ersin@yemvit.com.tr

Carolle Kayiba

Satınalma Uzmanı carolle@yemvit.com.tr

Taner Budak

Muhasebe ve Mali İşler Müdürü taner@yemvit.com.tr

Özer Koç

Muhasebe Elemanı ozer@yemvit.com.tr

Mustafa Gülhan Dönmez

Risk Kontrol ve Tahsilat Uzmanı mustafa@yemvit.com.tr

Ali Gürkan Güleç

İdari İşler Müdürü gurkan@yemvit.com.tr

Yasemin Yaşar

Yönetici Asistanı yasemin@yemvit.com.tr

Gülşen Girgin

İnsan Kaynakları Uzmanı gulsen@yemvit.com.tr