Bizden Haberler

DEVENİSH BEYOND NUTRİTİON “BESLENMENİN ÖTESİNDE…

12 Ağustos 2021 Perşembe

1952’de Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta kurulan Devenish firması ise, sektörünün en önemli yem ve yem katkı üreticilerinden biridir. Devenish’in İngiltere, İrlanda, Kuzey Amerika ve Afrika’da yatırımları bulunmaktadır. Devamında Yem-Vit ile yaptığı ortaklık ile Türkiye’ye ilk yatırımını gerçekleştirmiştir.

Geniş bir yelpazede bulunan müşterilerine büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, balık ve diğer türlerin beslenmesi, yem üretimi, veterinerlik hizmetleri ve teknik çözümler ile hizmet veren firma 40’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. 65 yıllık tecrübesi ile araştırmacı, yenilikçi yaklaşıma sahip, müşterilerine teknik anlamda çözümler sunan ve pazar lideri olan firmanın 400 çalışanı bulunuyor.

Her iki firmada son yıllarda hem ulusal hem de uluslararası büyüme yakalamış durumdadır. Yem-Vit olarak bu başarı ivmesi, stratejik anlamda sahip olunan fikir birliği, kaliteli, güvenli, yenilikçi, araştırmacı ve müşteri odaklı yaklaşım ile bu ortaklığın sektörümüze katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Ortak görüşleri paylaştığımız Devenish birlikteliğimiz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmet, ürün ve çözümleri arttırmayı, Türkiye ve yurtdışı pazarında daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Dünden bugüne, hep birlikte ileriye…