Bizden Haberler

YEM-VİT’İN YENİ ORTAĞI DEVENISH NUTRITION

12 Ağustos 2021 Perşembe

İrlanda’nın lider firması Devenish Nutrition ile ortaklık anlaşması yapıldı. 2017 yılı Temmuz ayında yapılan ortaklık anlaşmasına göre Devenish, Yem-Vit’e %50 ortak olarak Türkiye yem katkı pazarına girmiş oldu. Yem-Vit ise bu ortaklık ile mevcut ve çevre pazarlardaki gücüne güç kattı.

1987 yılından beri giderek büyüyen ve günümüzde yem katkı sektörünün en başarılı firmalarından biri olan Yem-Vit; kanatlı, büyükbaş, küçükbaş ve balık türlerine yönelik premiks ve yem katkı ürünleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretim tesisi İzmir’de bulunan firmamız, ülkemizin dört bir yanındaki satış ağı ile birlikte şu anda 15 ülkede ihracat faaliyeti göstermektedir.

Mevcut üretim tesisi ilave olarak yeni yatırımlar yapan Yem-Vit, aynı zamanda yeni bir üretim tesisi projesine devam etmektedir. Yem-Vit olarak; geçmişten bugüne gelişen, yenilikçi yaklaşım ve yatırımlarımız, kaliteli, güvenli ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimiz ve müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimiz ile sektörümüze hizmet vermeye devam etmekteyiz.