HİKAYEMİZ

YEM-VİT olarak faaliyetlerimize 1987 yılında başladık. 1987 yılından beri giderek büyüyen ve günümüzde yem katkı sektörünün en başarılı firmalarından biri olan Yem-Vit; kanatlı, büyükbaş, küçükbaş ve balık türlerine yönelik premiks ve yem katkı ürünleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretim tesisi İzmir’de bulunan firmamız, ülkemizin dört bir yanındaki satış ağı ile birlikte şu anda 15 ülkede ihracat faaliyeti göstermektedir. Sektöre ilk adım attığımız yıldan itibaren pazar payımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Çalışmalarımızı Ar&Ge’ ye ayırdığımız sınırsız bütçe, iyi yetişmiş uzman kadromuz ile teknolojiyi takip ederek sürekli yenilenerek geliştirmekteyiz. Dünya standartlarındaki üretim anlayışımızı; dünya standartlarında tedarik ettiğimiz ürünler ve sektördeki kararlı duruşumuz ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz. 


TS EN ISO 9001:2015, TS EN ISO 22000:2005 ve GMP belgelerine sahip olan firmamız; yenilikçi ürünleriyle kalite politikasını bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürecektir. 


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
ÜRÜNLERİMİZ
KALİTE BELGELERİMİZ

BİZDEN HABERLER

ÖNEMLİ BİLGİLER


ABD DOLARI ALIŞ
16.3479

ABD DOLARI SATIŞ
16.3773

EURO ALIŞ
17.5270

EURO SATIŞ
17.5585

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: