Ekibimiz

 Onat Onater - Genel Müdür

 Tevfik Onur Onater - Ticaret İşleri Direktörü

Dr. Bahadır Soyudal, PhD - Teknik Müdür - bahadir@yemvit.com.tr

Duygu Buluş - Satış & Pazarlama Müdürü - duygu@yemvit.com.tr

Gizem Kutluay - Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi - gizem@yemvit.com.tr

Abdullah Özdemir - Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi - abdullah@yemvit.com.tr

Ramazan Yavuz - Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi - ramazan@yemvit.com.tr

Hülya Karakaş - Kilit Müşteri Yöneticisi - hulya@yemvit.com.tr

Cevat Ekrem Postacı - Satınalma Direktörü - ekrem@yemvit.com.tr

Emerson Ehouman - İthalat & İhracat Sorumlusu - emerson@yemvit.com.tr

Gafur Yunusov - İthalat & İhracat Sorumlusu - yunusov@yemvit.com.tr

Fatma Sezgin - Finans & Muhasebe Müdürü - fatma@yemvit.com.tr

Renginar Keser - Muhasebe Sorumlusu - renginar@yemvit.com.tr

Ali Gürkan Güleç - İdari İşler Müdürü - gurkan@yemvit.com.tr

Uğur Kayışkıran - Bilgi Teknolojileri Sorumlusu - ugur@yemvit.com.tr

Gülşen Türkkanlı Girgin - Yönetici Asistanı - gulsen@yemvit.com.tr

Berna Aktaş Kutluk - Kalite Yönetim Temsilcisi - berna@yemvit.com.tr

Yusuf Ersoydan - Üretim Müdürü - yusuf@yemvit.com.tr

Ersin Cirit - Üretim Planlama Sorumlusu - ersin@yemvit.com.tr

Murat Bulguroğlu - Üretim Sorumlusu - murat@yemvit.com.tr

Sercan Mutçalı - Üretim Sorumlusu - sercan@yemvit.com.tr

Serdar Sayılar - Depo ve Sevkiyat Sorumlusu - serdar@yemvit.com.tr