YEM-VİT VIV 2015 İstanbul Fuarı'nın Gözdelerinden Oldu

YEM-VİT VIV 2015 İstanbul Fuarı'nın Gözdelerinden Oldu

1987 yılından itibaren kanatlı, büyükbaş, küçükbaş ve balık gruplarında; tüm yem katkı maddeleri ve premiksler konularında üretici ve distribütör şeklinde faaliyet gösteren Yem-Vit firması; misyonu gereği iş ortaklarının verim, performans ve karlılıklarını arttırmaları için, sektördeki yenilikleri takip edebilmeleri adına düzenlenen önemli fuarlarda; yerini alarak iş ortakları ile buluşmaktadır.

Bu bağlamda dünyanın en önemli tavukçuluk fuarlarından biri olarak kabul edilen VIV İstanbul fuarında YEM-VİT yerini alarak, üzerine düşen misyonlarından birini daha tamamlamıştır. Hazırlamış olduğu moden stand tasarımı, misafirlerini ağırlama ve uzman kadrosunun ilgisi ile fuarın en gözde firmalarından olan YEM-VİT, standa uğrayan misafirleri tarafından takdirle karşılanmıştır.

11-12-13 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yedincisi düzenlenen fuara yurtiçinden ve yurtdışından büyük bir katılım olmuştur. Özellikle yurtdışından uzman alım heyetlerinin ziyareti, fuarı genel anlamda daha da ilgi çekici hale getirmiştir. YEM-VİT distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürünlerini daha aktif tanıtabilmek için, her firmadan davet ettiği ürün müdürleriyle, gelen misafirlerine detaylı bilgileri aktarabilmiş, iş ortaklarının ürünlerle ilgili sorularına da ilk ağızdan cevap bulmalarına da imkan sağlamıştır.

YEM-VİT Genel Müdürü Sayın Onat Onater yaptığı bilgilendirmede; özellikle ihracata yönelik olarak yaptıkları çalışmalardan, yeni pazarlara girmenin öncelikle ülke ekonomisi daha sonra firmamıza sağlayacağı katkılardan bahsetmiştir. Ülkemizin ve firmamızın gelişerek büyümesinin en önemli anahtarının ihracat olduğunu belirten Sayın Onater, özellikle enternasyonal fuarların üreticilerle doğru alıcıları buluşturmada etkili olduğunun üzerini çizmiştir. Türkiye ve hedef pazarlardaki sektörel fuarların öneminin bilincinde olan YEM-VİT düzenlenecek olan diğer fuarlarda da yerini alacak, öncelikle ülkemizi ve daha sonra misyonuna uygun olan duruşunu en iyi şekilde temsil edecektir.

Sektördeki üreticilerin, dünyadaki ve Türkiye’deki yeni gelişmelerden bilgi sahibi olmasının önemini bilen YEM-VİT’in, kendi ürünlerinin tanıtımı yanında güncel durumların da görüşüldüğü bu tip profesyonel fuarlara katılım sağlaması, üreticiler tarafından saygıyla karşılanmaktadır.